Zrušiť

Záhradné domky a ploty

Drevené konštrukcie z mäkkého dreva v exteriéri sú okrem UV žiarenia najviac vystavené drevokaznému hmyzu a hubám spôsobujúcim modranie a hnilobu. Pravidelná starostlivosť a ošetrovanie týchto konštrukcií pomáha zabrániť nepriaznivým vplyvom počasia, a tak aj dosiahnutiu ich maximálnej ochrany, zachovaniu prirodzenej farby a vzhľadu. Vyberte si ochranu z radu výrobkov Xyladecor a dajte drevu len to najlepšie.

Ponúkame 2 produkt/y/ov v kategórií záhradné domky a ploty

Xyladecor Extreme
Xyladecor Extreme

Xylandecor Extreme je profi prémiová strednovrstvová lazúra na drevo. Technológia StayClean – žiadne nečistoty, priľne k drevu a ľahko sa umyje. Náter je odolný voči extrémnym poveternostným podmienkam a biokorózii. Jednoduchá aplikácia, rýchle schnutie, minimálny zápach. Vhodná ako náter napr. na obklady domov, okien, okeníc a iné drevené povrchy.

Viac informácií
Xyladecor Velvet
Xyladecor Velvet

Xyladecor Velvet je strednovrstvová olejová tónovateľná lazúra s možnosťou výberu až zo 40 odtieňov. Je na vodnej báze a z polovice je tvorená prírodnými olejmi. Hlavným benefitom je tzv. Soft touch technológie, ktorá zvyšuje prirodzenú krásu dreva a necháva vyniknúť jeho mäkkému a zamatovému nádychu. Ďalším bonusom tejto novinky sú ideálne vlastnosti, vďaka ktorým je

Viac informácií

Potrebujete pomôcť nájsť správny produkt?

Pomôžeme Vám: odpovedzte na nasledujúce otázky a kliknite na tlačítko \"Zobrazit produkty\".