Zrušiť

Záhradný nábytok

Záhradný nábytok tvorí neoddeliteľnú súčasť záhrad, terás a balkónov. Preto je dôležité chrániť ho a ošetřovať. Záhradný nábytok je najviac vystavený slnečnému žiareniu, vlhkosti a dažďu. Nepriaznivé počasie spôsobuje jeho zašednutie a chátranie. Aby záhradný nábytok vypadal stále ako nový, je dôležitá jeho pravidelná údržba. Vyskúšajte naše produkty a uvidíte, že nebudete ľutovať.

Ponúkame 3 produkt/y/ov v kategórií záhradný nábytok

Xyladecor Čistič dřeva
Xyladecor Čistič dřeva

Čistiaci prostriedok na čistenie starého, zašednutého záhradného nábytku z tvrdého dreva na báze alkoholu s olejmi z pomaranča. Ideálny prostriedok pre pravidelnú údržbu nábytku.

Viac informácií
Xyladecor Ošetrujúcí olej
Xyladecor Ošetrujúcí olej

Xyladecor Ošetrujúci olej je nízkoviskózny, mierne aromatický ošetrujúci olej na ochranu a konzerváciu povrchovo neošetreného záhradného nábytku z tvrdého dreva (teak, dub, buk, meranti). Vďaka vynikajúcemu hĺbkovému účinku regeneruje, ošetruje a oživuje starý, zašednutý a matný povrch dreva. Na povrchu úplne zasychá a po vyschnutí je bez zápachu, odpudzuje vodu a nečistoty. Vytvára hodvábny povrch.

Viac informácií
Xyladecor Tvrdý voskový olej

Xyladecor Tvrdý voskový olej je vysoko prémiový parketový olej na vodnej báze, odolný proti opotrebovaniu a poškrabaniu, s extra voskom pre vodoodpudivý efekt. Vhodný na drevené podlahy, parkety a schodiská. Môže sa použiť aj na nábytok a v kúpeľniach. Vyživuje drevo. Na povrchu dreva vytvára mimoriadne odolný, elegantne matný saténový film, ktorý chráni pred mechanickým

Viac informácií

Potrebujete pomôcť nájsť správny produkt?

Pomôžeme Vám: odpovedzte na nasledujúce otázky a kliknite na tlačítko \"Zobrazit produkty\".