Zrušiť

Chaty, chalupy a iné drevené konštrukcie

Schody a zábradlie patria medzi najviac namáhané drevené plochy v interiéri, a preto je ich dôkladná ochrana nevyhnutná. Laky a lazúry dodajú Vašim schodom a zábradliam jedinečný vzhľad a zdôraznia ich drevenú štruktúru. Naviac spomalia proces starnutia a vyblednutia v dôsledku chôdze a oteru.

Ponúkame 2 produkt/y/ov v kategórií chaty, chalupy a iné drevené konštrukcie

Xyladecor Standard
Xyladecor Standard

Xyladecor Standard je dekoračná tenkovrstvá lazúra na rozpúšťadlovej báze pre použitie v interiéri i exteriéri. Krémová konzistencia produktu uľahčuje aplikáciu, lepšie sa rozotiera a viac penetruje do dreva. Zvýšená priľnavosť ďalšieho náteru. Náter nepraská a neodlupuje sa. Výrobok je šetrnejší k životnému prostrediu. Vytvára mikroporézny saténový povrch, ktorý chráni pred UV žiarením a nepriazňami počasia.

Viac informácií
Xyladecor Velvet
Xyladecor Velvet

Xyladecor Velvet je strednovrstvová olejová tónovateľná lazúra s možnosťou výberu až zo 40 odtieňov. Je na vodnej báze a z polovice je tvorená prírodnými olejmi. Hlavným benefitom je tzv. Soft touch technológie, ktorá zvyšuje prirodzenú krásu dreva a necháva vyniknúť jeho mäkkému a zamatovému nádychu. Ďalším bonusom tejto novinky sú ideálne vlastnosti, vďaka ktorým je

Viac informácií

Potrebujete pomôcť nájsť správny produkt?

Pomôžeme Vám: odpovedzte na nasledujúce otázky a kliknite na tlačítko \"Zobrazit produkty\".